تعمیر در محل در تمامی نقاط کرج | استفاده از قطعات اورجینال پاکشوما با ضمانت خدمات | عضو رسمی اتحادیه کرج

نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج

نمایندگی یخچال پاکشوما در کرچ

مرکز تخصصی تعمیر یخچال پاکشوما

نمایندگی پاکشوما کرچ با بیش از 20 سال سابقه در زمینه سرویس و تعمیرات یخچال پاکشوما در کرچ و برخورداری از تکنسین های متخصص تعمیر انواع یخچال پاکشوما، همواره کیفیت و جلب رضایت مشتری را اولویت خدمات پس از فروش خود قرار داده است.

نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج

چرا نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج؟

تکنسین های باتجربه

تمامی سرویس کاران نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج دارای چندین سال تجربه کار عملی می باشند. همچنین با طی نمودن دوره‌های عملی سالیانه، با متدهای روز تعمیر یخچال پاکشوما آشنا هستند.

سرعت در ارائه خدمات

به دلیل دارا بودن شعب در سراسر کرج، تعمیرکاران نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج در سراسر شهر و نزدیک محل شما حضور دارند، بدین دلیل امکان ارائه خدمات فوری در همان روز فراهم شده است.

گارانتی خدمات

نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج، جهت ضمانت کیفیت خدمات خود، پس از پایان تعمیرات، خدمات خود را گارانتی 6 ماهه می نماید.

هزینه منصفانه

کلیه هزینه‌هایی که به سرویس کار پرداخت می‌ نمایید، تحت نظارت نمایندگی بوده، هزینه حدودی پیش از انجام کار اعلام و پس از اتمام کار دریافت خواهد شد.

اولویت در تعمیر قطعات

اولویت تکنسین‌های نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج، تعمیر قطعه معیوب است. تعویض قطعه، تنها در زمانی صورت خواهد گرفت که امکان تعمیر وجود نداشته باشد.

ضمانت اصالت قطعات

تمامی قطعاتی که جایگزین قطعه خراب یخچال شما می‌شوند، اصل می باشند. نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج، اصالت قطعات را تضمین می‌ نماید.

نمایندگی پاکشوما کرج

سایر مزایای نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج

+20 سال سابقه

بیش از ۲۰ سال سابقه تعمیرات و خدمات پس از فروش

۱۰۰+ سرویس کار

بیش از 100 تکنسین مجرب و متخصص تعمیر یخچال پاکشوما

1M+ خدمات تعمیرات موفق

ارائه خدمات باکیفیت، فوری همراه با ضمانت

مراحل ارائه خدمات تعمیرات در نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج

مرحله اول تعمیرات نمایندگی پاکشوما کرج

ثبت درخواست

ثبت درخواست از طریق تماس یا تکمیل فرم آنلاین

مرحله دوم تعمیرات نمایندگی پاکشوما کرج

ارجاع کار به سرویس کار

کارشناس کار را به تکنسین مربوطه ارجاع می دهد

مرحله سوم تعمیرات نمایندگی پاکشوما کرج

هماهنگی با تکنسین

تماس سرویس کار با شما و تعیین زمان مراجعه

مرحله چهارم تعمیرات نمایندگی پاکشوما کرج

مراجعه به محل و تعمیر

تکنسین جهت ارائه خدمات تعمیرات به محل شما مراجعه می نماید

سوالات متداول

بله، نمایندگی‌های معتبر مانند نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات استفاده می‌کنند.

زمان تعمیر بستگی به نوع مشکل متفاوت می باشد. اما نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج، این تعهد را می دهد که تعمیرات دستگاه شما در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن انجام گردد.

تمامی هزینه‌های دریافتی از مشتریان منصفانه بوده و تحت نظارت نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج تعیین می‌شود. در ضمن حدود قیمت قبل از انجام کار به شما اعلام می‌شود و کلیه هزینه‌ها پس از پایان کار دریافت خواهد شد.

تکنسین بعد از هماهنگی با شما، مطابق با بازه زمانی که اعلام کرده‌اید به منزل شما مراجعه می‌کند. همچنین ساعاتی قبل از مراجعه در زمان مشخص شده نیز جهت اطمینان از حضورتان در منزل، با شما تماس خواهد گرفت.

بله، بسیاری از نمایندگی‌های تعمیرات یخچال پاکشوما از جمله نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج، خدمات تعمیر در محل مشتریان را نیز ارائه می‌دهند. این به شما این امکان را می‌دهد که نیازی به حمل دستگاه خود تا کارگاه نداشته باشید.

معرفی خدمات نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج و بررسی ویژگی های آن

1. تعمیر تخصصی:

نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج دارای تیم فنی متخصص و آموزش دیده است که توانایی تعمیر انواع یخچال این برند را دارند. تعمیرات انجام شده به صورت تخصصی و با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی های عیب یابی و تعمیر انجام می‌شود.

2. استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج:

ما در درجه اول در تلاشیم که بجای تعویض قطعات، قطعات خود دستگاه را تعمیر کنیم. ولی در صورتی که قطعات قدیمی قابل تعمیر نباشند، از قطعات اصلی و اورجینال دستگاه استفاده می کنیم. این موضوع منجر به افزایش طول عمر دستگاه و حفظ کیفیت و عملکرد آن می شود.

3. تعمیر در محل:

نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج، امکان تعمیر در محل را برای مشتریان خود فراهم کرده است. این خدمت به مشتریان این امکان را می دهد که بدون نیاز به حمل و نقل، معطلی در ترافیک و هزینه های سنگین دستگاهشان را تعمیر کنند.

4. سرعت بالای تعمیرات در نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج:

حداکثر تا دو ساعت بعد از ثبت درخواست شما، نیروی های ما به محل سکونت شما اعزام می شوند و دستگاه را عیب یابی می کنند. همچنین مشتریان را از زمان لازم برای تعمیرات مطلع کرده و به آنها اطمینان می‌دهند که دستگاه‌شان به سرعت به حالت اجرایی برمی‌گردد.

5. ضمانت کیفیت:

تعمیرات انجام شده تحت ضمانت کیفیت قرار می‌گیرند، که به مشتریان اطمینان می‌دهد که دستگاه‌هایشان با کیفیت بالا و به درستی تعمیر شده‌اند.

6. پیگیری مشتریان در نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج:

پس از انجام تعمیرات، نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج، به پیگیری مشتریان می‌پردازد تا اطمینان حاصل کند که مشکلات به‌درستی حل شده‌اند و دستگاه به حالت اجرایی نرمال بازگشته است. همچنین در جهت ارتقاء سطح خدمات خود، درصد رضایت مشتریان از خدمات کارشناسان و نحوه ی برخورد آن ها را بررسی می کند.

7. تعهد به ارتقاء مستمر:

ما تعهد می دهیم که همواره سطح خدمات فنی خود را بر اساس جدیدترین متدهای روز دنیا به روزرسانی کنیم تا همیشه جوابگوی نیازهای مشتریان خود باشیم.

8. هزینه تعمیرات منصفانه:

هزینه تعمیرات در نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج به طور کلی بستگی به نوع و مدل دستگاه، مشکل اساسی و قطعاتی که نیاز به تعویض دارند دارد. اما به طور کلی تمامی هزینه های اعلام شده، تحت نظارت خود نمایندگی بوده و بر اساس مبالغ مشخص شده توسط اتحادیه می باشد.

اهمیت خدمات پس از فروش نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج

همواره توصیه می شود که تعمیرات یخچال پاکشوما فقط توسط نمایندگی های معتبر مثل نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج انجام شود. چون ارائه خدمات توسط این نمایندگی ها مزایای زیر را به همراه دارد:

1. ضمانت کیفیت در نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج:

خدمات پس از فروش نمایندگی دارای ضمانت کیفیت تعمیرات می باشد. مشتریان می ‌توانند اطمینان داشته باشند که تعمیرات با استفاده از قطعات اصلی انجام شده‌ و دستگاه به بهترین حالت خود باز می‌گردد.

2. تعامل مستقیم با تعمیرکاران:

خدمات پس از فروش به مشتریان این امکان را می‌دهد که به‌صورت مستقیم با تعمیرکاران در تماس باشند و از روند تعمیرات و نگهداری دستگاه‌های خود باخبر شوند.

3. پذیرش شکایات و رفع مسائل:

نمایندگی مسئولیت پذیرش شکایات مشتریان و رفع آن ها را دارد. این به مشتریان اطمینان می‌دهد که مسائل و شکایات آنها به‌سرعت و با دقت مورد توجه قرار می‌گیرد.

اهمیت تعمیر به موقع یخچال پاکشوما توسط نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج

1. حفظ عمر مفید دستگاه:

تعمیر به موقع به حفظ عمر مفید دستگاه شما کمک می‌کند و از نیاز به تعویض زودهنگام قطعات جلوگیری می‌کند.

2. اقتصادی بودن:

تعمیر به موقع یخچال معمولاً اقتصادی‌تر است. اگر مشکلات به موقع تشخیص داده شوند، می‌توان هزینه‌های تعمیرات کمتری پرداخت کرد. از طرفی گاهی به تعویض انداختن تعمیر، باعث غیرقابل تعمیر شدن دستگاه می شود و باید دستگاه جدید خریداری کرد. که این موضوع هزینه ی بسیار زیادی را به فرد متحمل می کند.

3. جلوگیری از اختلالات ناگهانی:

تعمیر به موقع از احتمال وقوع اختلالات ناگهانی کاسته و از مشکلات بزرگتری جلوگیری می‌کند که ممکن است به صورت ناگهانی و در مواقع ناخواسته رخ دهند.

4. راحتی مشتریان:

ارائه خدمات تعمیرات به موقع به مشتریان این اطمینان را می‌دهد که می‌توانند به راحتی از دستگاه‌های خود استفاده کنند و نگرانی از خرابی یا اختلالات ناگهانی را تجربه نکنند.

5 ایراد رایج در تعمیر یخچال پاکشوما

1. روشن نشدن یخچال پاکشوما:

 • ابتدا اطمینان حاصل کنید که یخچال به درستی به منبع برق متصل شده باشد.
 • تنظیمات دما را بررسی کنید و مطمئن شوید که دمای یخچال به صورت صحیح تنظیم شده است. اگر دما به صورت غیرمعمولی بالا یا پایین باشد، ممکن است دستگاه روشن نشود.
 • بررسی کنید که پمپ یا فن خنک‌کننده دستگاه به درستی کار می‌کند. اگر این اجزاء خراب یا معیوب باشند، ممکن است یخچال روشن نشود.
 • اگر یخچال دارای کنترل الکترونیکی است، این سیستم را بررسی کنید. خطای الکترونیکی ممکن است باعث عدم روشن شدن یخچال شود.

2. یخ زدگی داخل فریزر:

 • اطمینان حاصل کنید که درب فریزر به درستی بسته شده باشد.
 • تنظیمات دما را بررسی کنید و اگر لازم بود، دمای فریزر را به میزان مناسب تنظیم کنید.
 • در صورت وجود لایه یخ روی مواد، آن را تمیز کرده و مواد را در ظروف مناسب بریزید.

3. خنک نکردن یخچال پاکشوما:

 • تنظیمات دما در داخل یخچال را بررسی کنید. مطمئن شوید که دما به صورت صحیح تنظیم شده باشد. در صورت لزوم، دمای یخچال را به میزان مناسب تنظیم کنید.
 • درصورتی که یخچال بیش از حد پر شده باشد، جریان هوا در داخل محدود می‌شود و این ممکن است باعث عدم خنکی شود.
 • اطمینان حاصل کنید که درب یخچال به درستی بسته شده باشد. در صورت مشکل در درب، هوا به داخل نمی‌رسد و دما کاهش پیدا می‌کند.
 • بررسی کنید که فن خنک‌کننده در داخل یخچال به درستی کار می‌کند. اگر فن خراب باشد، ممکن است هوا به صورت کافی در یخچال گردش نکند.
 • کمپرسور یخچال باید به درستی کار کند تا گاز فریزر را فشرده کرده و دما را کاهش دهد. اگر کمپرسور دچار مشکل شده است، ممکن است عملکرد یخچال تحت تأثیر قرار گیرد.

4. صداهای غیرعادی:

 • عموما این صداها به سه دلیل می تواند ایجاد شود:
 • خرابی فن یا پره های آن
 • خرابی موتور
 • شل شدن اتصالات داخلی دستگاه

5. نشتی آب:

 • اگر لوله تخلیه آب نشتی داشته باشد، لوله را بررسی کرده و در صورت لزوم تعمیر یا تعویض کنید.
 • خرابی قسمت خنک کننده می تواند منجر به نشتی آب شود.
 • اطمینان حاصل کنید که درب یخچال به درستی بسته شده باشد. در صورتی که درب ناقص بسته شود، هوا به داخل یخچال نفوذ کرده و به نشتی آب منجر می‌شود.
 • تراکم زیاد یخ درون فریزر ممکن است به نشتی آب در داخل یخچال منجر شود. یخ را به صورت دوره‌ای پاک کرده و از تراکم زیاد آن جلوگیری کنید.

معرفی ارورهای یخچال پاکشوما و نحوه رفع آن

1. ارور E0:

این ارور زمانی ظاهر می شود که سنسور یخساز یخچال دچار مشکل شده باشد. و برای رفع آن بهتر است این سنسور تعویض شود.

2. ارور E1:

این ارور زمانی ایجاد می شود که ارور سنجش دمای داخل یخچال دچار مشکل شده است. و برای رفع آن باید این سنسور تعمیر یا تعویض شود.

ارور E2:

این ارور زمانی ایجاد می شود که سنسور فریزر دچار مشکل شده است و بهتر است برای تعمیر آن با نمایندگی یخچال پاکشوما در کرج تماس بگیرید.

4. ارور E3:

این ارور زمانی ظاهر می شود که سنسور ضدبرفک فریزر دچار مشکل شده است و نیاز به بررسی دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]