تعمیر در محل در تمامی نقاط کرج | استفاده از قطعات اورجینال پاکشوما با ضمانت خدمات | عضو رسمی اتحادیه کرج

نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج

نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج

مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما

نمایندگی پاکشوما کرج با بیش از 20 سال سابقه در زمینه سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج و برخورداری از تکنسین های متخصص تعمیر انواع ماشین ظرفشویی پاکشوما، همواره کیفیت و جلب رضایت مشتری را اولویت خدمات پس از فروش خود قرار داده است.

نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج

چرا نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج؟

تکنسین های باتجربه

تمامی سرویس کاران نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج دارای چندین سال تجربه کار عملی می باشند. همچنین با طی نمودن دوره‌های عملی سالیانه، با متدهای روز تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما آشنا هستند.

سرعت در ارائه خدمات

به دلیل دارا بودن شعب در سراسر کرج، تعمیرکاران نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج در سراسر شهر و نزدیک محل شما حضور دارند، بدین دلیل امکان ارائه خدمات فوری در همان روز فراهم شده است.

گارانتی خدمات

نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج، جهت ضمانت کیفیت خدمات خود، پس از پایان تعمیرات، خدمات خود را گارانتی 6 ماهه می نماید.

هزینه منصفانه

کلیه هزینه‌هایی که به سرویس کار پرداخت می‌ نمایید، تحت نظارت نمایندگی بوده، هزینه حدودی پیش از انجام کار اعلام و پس از اتمام کار دریافت خواهد شد.

اولویت در تعمیر قطعات

اولویت تکنسین‌های نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج، تعمیر قطعه معیوب است. تعویض قطعه، تنها در زمانی صورت خواهد گرفت که امکان تعمیر وجود نداشته باشد.

ضمانت اصالت قطعات

تمامی قطعاتی که جایگزین قطعه خراب ماشین ظرفشویی شما می‌شوند، اصل می باشند. نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج، اصالت قطعات را تضمین می‌ نماید.

نمایندگی پاکشوما کرج

سایر مزایای نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج

+20 سال سابقه

بیش از ۲۰ سال سابقه تعمیرات و خدمات پس از فروش

۱۰۰+ سرویس کار

بیش از 100 تکنسین مجرب و متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما

1M+ خدمات تعمیرات موفق

ارائه خدمات باکیفیت، فوری همراه با ضمانت

مراحل ارائه خدمات تعمیرات در نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج

مرحله اول تعمیرات نمایندگی پاکشوما کرج

ثبت درخواست

ثبت درخواست از طریق تماس یا تکمیل فرم آنلاین

مرحله دوم تعمیرات نمایندگی پاکشوما کرج

ارجاع کار به سرویس کار

کارشناس کار را به تکنسین مربوطه ارجاع می دهد

مرحله سوم تعمیرات نمایندگی پاکشوما کرج

هماهنگی با تکنسین

تماس سرویس کار با شما و تعیین زمان مراجعه

مرحله چهارم تعمیرات نمایندگی پاکشوما کرج

مراجعه به محل و تعمیر

تکنسین جهت ارائه خدمات تعمیرات به محل شما مراجعه می نماید

سوالات متداول

بله، نمایندگی‌های معتبر مانند نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات استفاده می‌کنند.

زمان تعمیر بستگی به نوع مشکل متفاوت می باشد. اما نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج، این تعهد را می دهد که تعمیرات دستگاه شما در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن انجام گردد.

تمامی هزینه‌های دریافتی از مشتریان منصفانه بوده و تحت نظارت نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج تعیین می‌شود. در ضمن حدود قیمت قبل از انجام کار به شما اعلام می‌شود و کلیه هزینه‌ها پس از پایان کار دریافت خواهد شد.

تکنسین بعد از هماهنگی با شما، مطابق با بازه زمانی که اعلام کرده‌اید به منزل شما مراجعه می‌کند. همچنین ساعاتی قبل از مراجعه در زمان مشخص شده نیز جهت اطمینان از حضورتان در منزل، با شما تماس خواهد گرفت.

بله، بسیاری از نمایندگی‌های تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما از جمله نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج، خدمات تعمیر در محل مشتریان را نیز ارائه می‌دهند. این به شما این امکان را می‌دهد که نیازی به حمل دستگاه خود تا کارگاه نداشته باشید.

معرفی خدمات نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج و بررسی ویژگی های آن

1. تعمیر تخصصی:

نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج دارای تیم فنی متخصص و آموزش دیده است که توانایی تعمیر انواع ماشین ظرفشویی این برند را دارند. تعمیرات انجام شده به صورت تخصصی و با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی های عیب یابی و تعمیر انجام می‌شود.

2. استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج:

ما در درجه اول در تلاشیم که بجای تعویض قطعات، قطعات خود دستگاه را تعمیر کنیم. ولی در صورتی که قطعات قدیمی قابل تعمیر نباشند، از قطعات اصلی و اورجینال دستگاه استفاده می کنیم. این موضوع منجر به افزایش طول عمر دستگاه و حفظ کیفیت و عملکرد آن می شود.

3. تعمیر در محل:

نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج، امکان تعمیر در محل را برای مشتریان خود فراهم کرده است. این خدمت به مشتریان این امکان را می دهد که بدون نیاز به حمل و نقل، معطلی در ترافیک و هزینه های سنگین دستگاهشان را تعمیر کنند.

4. سرعت بالای تعمیرات در نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج:

حداکثر تا دو ساعت بعد از ثبت درخواست شما، نیروی های ما به محل سکونت شما اعزام می شوند و دستگاه را عیب یابی می کنند. همچنین مشتریان را از زمان لازم برای تعمیرات مطلع کرده و به آنها اطمینان می‌دهند که دستگاه‌شان به سرعت به حالت اجرایی برمی‌گردد.

5. ضمانت کیفیت:

تعمیرات انجام شده تحت ضمانت کیفیت قرار می‌گیرند، که به مشتریان اطمینان می‌دهد که دستگاه‌هایشان با کیفیت بالا و به درستی تعمیر شده‌اند.

6. پیگیری مشتریان در نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج:

پس از انجام تعمیرات، نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج، به پیگیری مشتریان می‌پردازد تا اطمینان حاصل کند که مشکلات به‌درستی حل شده‌اند و دستگاه به حالت اجرایی نرمال بازگشته است. همچنین در جهت ارتقاء سطح خدمات خود، درصد رضایت مشتریان از خدمات کارشناسان و نحوه ی برخورد آن ها را بررسی می کند.

7. تعهد به ارتقاء مستمر:

ما تعهد می دهیم که همواره سطح خدمات فنی خود را بر اساس جدیدترین متدهای روز دنیا به روزرسانی کنیم تا همیشه جوابگوی نیازهای مشتریان خود باشیم.

8. هزینه تعمیرات منصفانه:

هزینه تعمیرات در نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج به طور کلی بستگی به نوع و مدل دستگاه، مشکل اساسی و قطعاتی که نیاز به تعویض دارند دارد. اما به طور کلی تمامی هزینه های اعلام شده، تحت نظارت خود نمایندگی بوده و بر اساس مبالغ مشخص شده توسط اتحادیه می باشد.

اهمیت خدمات پس از فروش نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج

همواره توصیه می شود که تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما فقط توسط نمایندگی های معتبر مثل نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج انجام شود. چون ارائه خدمات توسط این نمایندگی ها مزایای زیر را به همراه دارد:

1. ضمانت کیفیت در نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج:

خدمات پس از فروش نمایندگی دارای ضمانت کیفیت تعمیرات می باشد. مشتریان می ‌توانند اطمینان داشته باشند که تعمیرات با استفاده از قطعات اصلی انجام شده‌ و دستگاه به بهترین حالت خود باز می‌گردد.

2. تعامل مستقیم با تعمیرکاران:

خدمات پس از فروش به مشتریان این امکان را می‌دهد که به‌صورت مستقیم با تعمیرکاران در تماس باشند و از روند تعمیرات و نگهداری دستگاه‌های خود باخبر شوند.

3. پذیرش شکایات و رفع مسائل:

نمایندگی مسئولیت پذیرش شکایات مشتریان و رفع آن ها را دارد. این به مشتریان اطمینان می‌دهد که مسائل و شکایات آنها به‌سرعت و با دقت مورد توجه قرار می‌گیرد.

اهمیت تعمیر به موقع ماشین ظرفشویی پاکشوما توسط نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج

1. حفظ عمر مفید دستگاه:

تعمیر به موقع به حفظ عمر مفید دستگاه شما کمک می‌کند و از نیاز به تعویض زودهنگام قطعات جلوگیری می‌کند.

2. اقتصادی بودن:

تعمیر به موقع ماشین ظرفشویی معمولاً اقتصادی‌تر است. اگر مشکلات به موقع تشخیص داده شوند، می‌توان هزینه‌های تعمیرات کمتری پرداخت کرد. از طرفی گاهی به تعویض انداختن تعمیر، باعث غیرقابل تعمیر شدن دستگاه می شود و باید دستگاه جدید خریداری کرد. که این موضوع هزینه ی بسیار زیادی را به فرد متحمل می کند.

3. جلوگیری از اختلالات ناگهانی:

تعمیر به موقع از احتمال وقوع اختلالات ناگهانی کاسته و از مشکلات بزرگتری جلوگیری می‌کند که ممکن است به صورت ناگهانی و در مواقع ناخواسته رخ دهند.

4. راحتی مشتریان:

ارائه خدمات تعمیرات به موقع به مشتریان این اطمینان را می‌دهد که می‌توانند به راحتی از دستگاه‌های خود استفاده کنند و نگرانی از خرابی یا اختلالات ناگهانی را تجربه نکنند.

5 ایراد رایج در تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما

1. روشن نشدن ماشین ظرفشویی پاکشوما:

 • اول از همه مطمئن شوید که درب ماشین ظرفشویی باز نیست و قفل درب مشکلی ندارد.
 • مطمئن شوید دستگاه به درستی به برق متصل شده و قطعی ندارد.
 • بررسی کنید که آیا فیوز ماشین ظرفشویی سالم است و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.
 • بررسی کنید که آیا دکمه روشن و خاموش ماشین ظرفشویی به درستی کار می کند.
 • از کارشناسان نمایندگی ظرفشویی پاکشوما در کرجبخواهید که قطعات داخلی دستگاه مثل برد آن را بررسی و در صورت نیاز تعمیر کنند.

2. آبکشی نکردن ظرفشویی پاکشوما:

 • فیلترهای ماشین ظرفشویی را بررسی کنید. اگر کثیف یا خراب هستند، آن ها را تمیز یا تعویض کنید.
 • مطمئن شوید ورودی آب به دستگاه مشکلی ندارد و شلنگ آن دچار گرفتگی یا پیچ خوردگی نشده باشد.
 • در برخی از مدل‌ها، سیستم حسگر آب ممکن است باعث کندی یا مشکلات در آبکشی شود. در صورت وجود حسگر آب، اطمینان حاصل کنید که درست عمل می‌کند و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید.

3. ظروف به خوبی شسته نمی شود:

 • اگر فیلترهای ماشین ظرفشویی کثیف یا مسدود باشند، آب به درستی نمی‌تواند به ظروف برسد. فیلترها را بررسی کرده و در صورت نیاز تمیز یا تعویض نمایید.
 • ظروف را به درستی بچینید و مطمئن شوید که روی هم قرار نگرفته باشند.
 • مطمئن شوید که آب به خوبی گرم می شود و المنت حرارتی مشکلی ندارد.
 • پمپ آب ممکن است خراب یا معیوب باشد، که باعث کاهش فشار آب و عملکرد نادرست در آبکشی می‌شود. در صورت لزوم، پمپ آب را بررسی کرده و تعویض نمایید.

4. ظرفشویی پاکشوما آب را گرم نمی کند:

 • اطمینان حاصل کنید که تنظیمات دمای آب در ماشین ظرفشویی پاکشوما به درستی انجام شده باشد.
 • ممکن است خطوط یا لوله‌هایی که آب گرم را به ماشین ظرفشویی منتقل می‌کنند، مسدود شده باشند. لوله‌ها را بررسی کرده و در صورت نیاز آن ها را تمیز کنید.
 • بررسی کنید که آیا فیوزها در سیستم گرمایش آب سالم هستند. سیستم حفاظت ممکن است به دلیل مشکلات فنی خاموش شده باشد.

5. صداهای غیرطبیعی:

 • اگر آشغال یا اشیاء خارجی در داخل ماشین ظرفشویی باشند، ممکن است باعث تولید صداهای غیرطبیعی شوند. اطمینان حاصل کنید که داخل ماشین ظرفشویی خالی از هر گونه آشغال یا جسم خارجی باشد.
 • مطمئن شوید که ظروف مانع حرکت آبپخش کن ها نمی شوند و با آن ها برخوردی ندارند.
 • قطعات مکانیکی داخل ماشین ظرفشویی، مانند بلبرینگ‌ها ممکن است به دلیل فرسودگی یا آسیب‌دیدگی صداهای غیرمعمول ایجاد کنند.

در تمامی این موارد بهتر است با کارشناسان نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج جهت عیب یابی و تعمیرات تماس بگیرید.  

معرفی ارورهای ماشین ظرفشویی پاکشوما و نحوه رفع آن

1. ارور E1:

این ارور زمانی ظاهر می شود که موتور دستگاه دچار مشکل شده است. با توجه به حساسیت این قطعه برای رفع آن بهتر است با نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در کرج تماس بگیرید.

2. ارور E2:

این ارور زمانی ظاهر می شود که مقدار آب درون دستگاه متعادل نباشد. یا بیش از حد از آب پر شده یا هیچ آبی وارد دستگاه نشده است. برای رفع این مشکل هیدروستات دستگاه را بررسی کنید.

ارور E3:

 این ارور زمانی ظاهر می شود که دمای آب در سطح استاندارد قرار ندارد. برای رفع آن ترموستات دستگاه دچار مشکل شده است.

4. ارور E4:

این ارور زمانی ظاهر می شود که تخلیه آب به درستی انجام نمی شود. و برای رفع آن خرابی پمپ، گرفتگی فیلتر و شلنگ ها را بررسی کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]